Про фонд

«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СІМ’Ї НЕДОВІНЧАНИХ «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

Благодійна організація «Благодійний фонд сім’ї Недовінчаних «Золота осінь»» (надалі – Фонд) є добровільною, недержавною, прибутковою,
благодійною організацією, яка створена та діє як благодійний фонд відповідно до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації». Фонд не має на меті одержання прибутку для наступного його розподілу між засновниками та учасниками.

Фонд діє на підставі законодавства України, а також Статуту.

Засновником фонду є Недовінчаний Володимир Анатолійович.

Фонд має статус юридичної особи приватного права з моменту державної реєстрації у встановленому законом порядку. Фонд від власного імені набуває майнові та особисті немайнові права, бере на себе зобов’язання, є стороною у судах, включаючи господарські та третейські суди в Україні.

Фонд має відокремлене майно і самостійний баланс. Фонд може відкривати рахунки у банківських установах в установленому законодавством порядку.

Повна назва Фонду: Українською мовою: Благодійна організація «Благодійний фонд сім’ї Недовінчаних «Золота осінь»;

Скорочене найменування Фонду: БО БФ Недовінчаних.

Організаційно-правова форма: благодійна організація

Учасники фонду

ВОЛОДИМИР НЕДОВІНЧАНИЙ народився 12 травня 1966 року в м.Лохвиці на Україні.Був учнем музичної школи. Живе і працює  в Німеччині а також на Україні.Тримає тісні зв’язки з рідними,однокласникамита земляками.Заснував благодійний фонд сім’ї Недовінчаних «Золота осінь» для підтримки обдарованих дітей музичних шкіл Лохвицького району.

 

Голова брагодійного фонду сім‘ї Недовінчаних Гармаш Тетяна Володимирівна – викладач класу бандури Лохвицької ДМШ ім І.О. Дунаєвського.

Стеценко Марія Кирилівна – член комісії, пенсіонер( працювала в Лохвицькій  ДМШ ім. І. О. Дунаєвського, викладачем теоретичних дисциплін та  фортепіано).

Стеценко Анатолій Миколайович – член комісії, пенсіонер ( працював  у Лохвицькій ДМШ ім І. О. Дунаєвського, викладачем класу баяна , більше 20 років на посаді завуча музичної  школи)

 

Олег Ковган – маркетинг-менеджер, спеціаліст з комунікації Фонду, педагог, працівник культури.

 

Каплун-Карась  Тетяна Григорівна – член комісії,  випускниця Лохвицької музичної школи, працює  у Млинівській ЗОШ  І-ІІ ст. , вчитель історії та географії.

Тимченко Іван Олександрович – член комісії, випускник  Лохвицької музичної школи, працює Токарівський психоневрологічний інтернат,  фельдшер.

Мета та завдання фонду

 • Мета Основною метою діяльності Фонду є ведення благодійної діяльності з метою сприяти збереженню та розвиткові традицій Лохвицької музичної школи імені І.О. Дунаєвського та інших музичних шкіл Лохвицького району, підтримувати обдарованих дітей, які хочуть навчатися музиці, сприяти їхньому творчому, інтелектуальному та духовному розвиткові.
 • Діяльність Фонду спрямована на формування, розвиток та популяризацію музичної культури.
 • Основними завданнями Фонду є: реалізація благодійних програм, у тому числі освітніх, що сприяють діяльності музичних шкіл Лохвицького району;
 • створення умов для навчання та розкриття творчих здібностей талановитих дітей, молоді;
 • сприяння патріотичному вихованню молоді;
 • сприяння розвитку культури, в тому числі реалізації програм 2 національно-культурного та духовного розвитку, доступу всіх зацікавлених, особливо малозабезпечених, до культурних і духовних цінностей, зокрема до музичної творчості;
 • сприяння охороні і збереженню культурної спадщини, історико- культурного та духовного середовищ, пам'яток історії та культури, місць поховання;
 • надання допомоги у розвитку видавничої справи, засобів масової інформації, інформаційної інфраструктури.

Форми здійснення благодійної діяльності Фонду

 • Благодійна допомога може надаватися набувачам у вигляді: одноразової фінансової, матеріальної та іншої допомоги;
 • систематичної фінансової, матеріальної та іншої допомоги;
 • фінансування конкретних цільових програм;
 • допомоги на основі договорів (контрактів) про благодійну діяльність;
 • дарування або дозволу на безкоштовне (пільгове) використання об'єктів власності;
 • дозволу на використання своєї назви, емблеми, символів;
 • надання безпосередньої допомоги особистою працею, послугами чи передачею результатів особистої творчої діяльності;
 • прийняття на себе витрат по безкоштовному, повному або частковому утриманню об'єктів благодійництва;
 • інших заходів, не заборонених законодавством України;
 • здійснення Фондом благодійної діяльності у вигляді надання конкретних послуг (виконання робіт), що підлягають обов'язковій сертифікації або ліцензуванню, допускається після такої сертифікації або ліцензування в установленому порядку законодавством України.